Precyzyjne opryskiwanie

Nowy katalog TeeJet 52M - dostępny w całości  w języku angielskim / spolszczenie stron przy opisie niektórych podzespołów w zakładce produkty.

Katalog TeeJet 52-M j-angielski - SI.pdf

 Firma AgroJet jako autoryzowany dystrybutor TeeJet Technologies oferuje nowatorskie podejście do opryskiwania, precyzyjnego aplikowania komponentów, kontroli systemów technologicznych i w zarządzaniu danymi o opryskiwaniu. Dzięki polecanym przez nas rozwiązaniom dozowanie cieczy jest bardzo precyzyjne i wydajne. Rozpylacze, korpusy, filtry, urządzenia sterujące i komputery firmy TeeJet harmonijnie współpracują w systemach opryskujących, a środek dozowany jest równomiernie przy pełnej kontroli aplikacji.

Gwarancja jakości

  Oferowane przez nas produkty TeeJet są konstruowane z materiałów i elementów najwyższej jakości w swojej klasie - zapewniamy przy tym, że nie stosujemy podwójnych standardów - wszyscy klienci z Polski, UE i reszty świata kupują tą samą jakość TeeJet. Nie od wszystkich firm z branży, obecnych na krajowym rynku, otrzymają Państwo takie zapewnienie. Nawet dysze standardowe typu TP dostępne ze stali, ceramiki oraz polimeru są wykonywane pod kontrolą jakości TeeJet !

 Zwiastun filmu o dyszach SJ7 do RSM - poniżej:

Aktualnie 2 promocje w uprawach polowych i sadowniczych poniżej: