Serdecznie zapraszamy do odwiedzeniua naszego stoiska C14 na targach Polskie Zboża w miejscowości Modrze k/Poznania w dniach 10-11 czerwca .

produkty                             porady                            nowości                             kontakt

 
– jest marką cieszącą się największym zaufaniem w branży produktów do opryskiwania i systemów sterowania instalacjami opryskującymi.

    Firma AgroJet jako autoryzowany dystrybutor TeeJet Technologies oferuje nowatorskie podejście do opryskiwania, precyzyjnego aplikowania komponentów, kontroli systemów technologicznych i w zarządzaniu danymi o opryskiwaniu. Dzięki polecanym przez nas rozwiązaniom dozowanie cieczy jest bardzo precyzyjne i wydajne. Rozpylacze, korpusy, filtry, urządzenia sterujące i komputery firmy TeeJet harmonijnie współpracują w systemach opryskujących, a środek dozowany jest równomiernie przy pełnej kontroli aplikacji.

Gwarancja jakości

  Oferowane przez nas produkty TeeJet są konstruowane z materiałów i elementów najwyższej jakości w swojej klasie - zapewniamy przy tym, że nie stosujemy podwójnych standardów - wszyscy klienci z Polski, UE i reszty świata kupują tą samą jakość TeeJet. Nie od wszystkich firm z branży, obecnych na krajowym rynku, otrzymają Państwo takie zapewnienie. Nawet dysze standardowe typu TP dostępne ze stali, ceramiki oraz polimeru są wykonywane pod kontrolą jakości TeeJet - przykładowe certyfikaty.


     – nie zapomnij o wymianie dysz na TeeJet!
Comments